REIKI a TERAPIE

REIKI je duchovní cesta, nezávislá na vírách a církvích, vede člověka k harmonii se sebou samým a se sounáležitostí s přírodou. REIKI je stará přírodní léčebná metoda, která aktivuje sebe léčebný potenciál člověka. Energie REIKI se přenáší dotykem rukou. REIKI působí na tělesné, duševní i duchovní úrovni, uvolňuje napětí a blokády a vede k pocitu spokojenosti a harmonii.

Ošetření energií Reiki je vhodné pro všechny věkové kategorie a zvláště je vhodné při diagnostikované cukrovce, roztroušené skleróze, mozkových příhodách, úrazech, únavě, stresu, vyčerpanosti, pooperačních stavech, depresi, poruše imunitního systému, bolestech u ležících dlouhodobě a pomoc při důstojném umírání.

 

Do REIKI jsem byl zasvěcen mistrem Mirkem Čapkem v roce 2002. Od té doby každodenní praxe.

Od svých 16ti let se zabývám také Džňáňa jógou. Je to cesta poznání sebe sama, čistého vědomí. Člověk pracuje se svou inteligencí, logikou, základním pocitem vlastní existence, vědomým pocitem "Já jsem", učí se mít vyváženou mysl, zvládat své smysly a musí mít odvahu. Odhalení podstaty tohoto pocitu "Já jsem" je cílem džňáňa jógy.

 

TERAPIE - zabývám se především osobnostní, partnerskou a rodinnou terapií. Konzultace a schůzky dle společné domluvy.

 

Velmi se těším na naše setkání.

Přeji krásné dny.

Ivan Kohoutek

Termíny setkání je nutné sjednat individuálně na tel: 777 744 657

 

Reiki

Usui

Shiki

Ryoho